Duch Emily

James Fox Higgins

Kniha prvá z trilógie Duchovia ľudí

Vojna a choroby si vyžiadali milióny obetí. Uprostred krviprelievania sa niečo prebudilo a vojny po celom svete prestali. Náhle. A v tichosti. Ľudia odvtedy začali miznúť. Jake Thorne prežil. Stal sa z neho nomád. A otec. Loviac v lesoch na území kedysi nazývanom Austrália, každý deň je zápas. O jedlo. O bezpečie. O ochranu tých, ktorých miluje: jeho detí Gusa a Maisie. Obklopuje ich smrť v osamelej divočine sveta, v ktorom ostalo už len málo ľudí. Najväčšia hrozba prichádza v noci, žiarivá a neprirodzená, v podobe ich najdrahších zosnulých. Prichádza vábiac na nesmrteľnosť. Kam sa podeli všetci ľudia? Doktor Marcus Hamlin vie. Dokáže Jake ochrániť svoje deti pred desivým prízrakom, ktorý ich prenasleduje? Dozviete sa v tomto epickom debute – sci-fi trileri – prvom z trilógie Duchovia ľudí, autora Jamesa Higginsa.

O autorovi

James Fox Higgins je manžel, otec, spisovateľ, muzikant, multimediálny producent a podnikateľ. Jeho skutočné rodné meno znamená „Prenasledovateľ zla, Obranca ľudí, Chýrny vlk Vikingov“. James je kresťanský vlastenec, patriarcha a vášnivý obhajca západnej civilizácie.

Po dlhej kariére zabávača si James postavil vlastné štúdio – pevnosť v austrálskom dažďovom pralese – a začal vysielanie svojho The Rational Rise (dalo by sa preložiť ako Vzostup rozumu), ktorý sa medzitým vyvinul na RationalRise.TV – nezávislú mediálnu platformu zasvätenú oslave dobra, pravdy a krásy. James trávi svoj pracovný čas zarezávaním posvätných kráv, vytváraním čulých fiktívnych svetov a verejným komentovaním reality bez akýchkoľvek filtrov politickej korektnosti. Svoj voľný čas trávi poľovačkami, činením koží, hraním so svojimi synmi a psami, gazdovaním na svojej farme so svojou ženou a širšou rodinou, a tvorbou svojej vlastnej hudby.

K Jamesovi Foxovi Higginsovi sa môžete pripojiť online na jeho blogu rationalrise.com a jeho šou sledovať na RationalRise.TV

Kategorizácia

Vedecká fantastika

Vyšlo

  • 2020-03-05, e-kniha

Súbory na stiahnutie

Ukážka - Duch Emily.pdf (724 kB)